ABC MOICH UCZUĆ

/
3 Comments

Dzisiaj mam dla Was krótką recenzję ''ABC moich uczuć'', czyli kolejnej książki do kreatywnego spędzania czasu. 


OPIS: Ta książka jest o związkach. O tym, jak ludzie się spotykają i coś zaczyna iskrzyć! Zakochujecie się, potem zrywacie ze sobą, wyjecie z rozpaczy do księżyca, by następnie wziąć się w garść i z otwartym sercem ponownie rzucić się w wir randkowania. Chodzi o randki i odrzucenia, i o wszystkie te radości i bzdury, które ze sobą niosą. Książka ta sprawi, że będziesz się śmiać i płakać jednocześnie, dzięki niej wylejesz tu wszystkie swoje najskrytsze myśli, a swobodnym bazgraniem odpędzisz od siebie obawy o samotnie spędzanych nocach. Ta książka będzie Twoim najlepszym przyjacielem i doradcą, krótko mówiąc, ta książka pozwoli Ci poczuć się lepiej, gdy Twoje serce czuje, że jest poobijane po szalonej jeździe, jaką jest miłość. 

Kilka obrazków z środka:


Oprócz tego jest sporo zadań, takich jak: namalowanie siebie na palaroidzie, narysowanie szczęścia, tego co widzi się przez okno, tego jak widzimy się za 5 lat, opisanie wymarzonej randki, lista cech, które lubimy w naszym partnerze i wiele, wiele innych.

Na pewno jest to coś ciekawego, innego niż dotychczasowe książki tego typu. Dla mnie nie do końca pasuje ''fabuła'' zdań tej książki, bo dużo w niej też o zerwaniach, nieszczęśliwej miłości, odrzuceniu, a ja mam to szczęście, że jestem z moim chłopakiem już kupę lat (właściwie już narzeczonym) i zupełnie nie wyobrażam sobie opcji, w której zamieniam go na kogoś innego!

Dajcie znać czy macie swoje ''ABC moich uczuć'' i czy w ogóle podoba Wam się taka książka :)

PS, Wyjeżdżam na 2 dni do Warszawy, więc wracam do pisania od poniedziałku. Miłego weekendu! :*


Może przeczytasz coś jeszcze?

3 komentarze:

 1. O, coś takiego nietypowego i.. fajnego. ;)

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie ;)
  http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... faktycznie jest dość nietypowa :)
  Ale skoro napisałaś, że Tobie jako osobie szczęśliwie zakochanej nie przypadła ona do gustu, podejrzewam, że mnie też nie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, nie widziałam nigdy tej książki, ale wydaje się być inna od reszty książek :)

  Pozdrawiam,
  http://w-pogoni-za-idealem.blogspot.com/ <- Mój blog!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.