Koniec bloga? Czy nowy początek?

/
6 Comments

Do napisania tego posta zbierałam się dobrych kilka tygodni i nie mogłam się zdecydować i jakoś to ująć w słowach. Później znów zmieniłam zdanie i znów ciężko mi było usiąść i napisać coś sensownego. Dzisiaj postanowiłam, że to najwyższa pora by się wreszcie określić - blog BOOKISDRUG zostaje usunięty czy wracam do aktywnego dodawania wpisów?

Kiedy zakładałam tego bloga byłam w pewnym sensie bezrobotna - siedziałam w domu i chociaż zarabiałam trochę przez internet co pochłaniało mi w pewnym stopniu czas to i tak miałam go masę więcej niż teraz gdy przez ponad 8 godzin każdego dnia jestem poza domem. Może wiecie, ale poza tym blogiem mam jeszcze kilka innych internetowych miejsc, w których się pojawiam, m.in. druga strona, którą możecie zobaczyć w pasku bocznym i kanał na Youtubie, a wierzcie mi - jest tego jeszcze więcej :)

Ciężko mi to wszystko pogodzić, ostatnio zaczęły się też moje zjazdy na uczelni i moja organizacja po prostu LEŻY. Kocham czytać, ale i na to czasem brakuje mi wolnych chwil. Ostatnio przeczytałam sporo świetnych i mniej dobrych książek o których mam ochotę napisać, ale nie jestem pewna czy recenzowanie dobrze mi wychodzi i czy macie ochotę na więcej mojego ''grafomaństwa''.

Przez długi czas myślałam, że sobie odpuszczę i dam sobie spokój z blogowaniem o książkach, ale chyba nie potrafię zrezygnować z tego miejsca, bo choć nie zaglądają tu tysiące osób miesięcznie, ja ogromnie je lubię.

Dlatego kończąc wywód o tym czemu mnie nie było i te żale o tym jaki ze mnie ''człowiek chaos'' informuję, że... WRACAM! Postaram się wprowadzić w swoje życie więcej ładu i porządku, po prostu się ogarnąć i być regularna tu i w innych moich miejscach.

Póki co postaram się dodawać nowe posty przynajmniej 2 razy w tygodniu, a jeśli będzie taka możliwość może i więcej. Dajcie znać czy choć trochę się cieszycie :)

Możecie też zostawić w komentarzu pomysły na wpisy jakie chcielibyście u mnie zobaczyć poza książkowymi recenzjami - może coś o mnie albo jakieś tagi?


Może przeczytasz coś jeszcze?

6 komentarzy:

 1. Witaj ponownie! Fajnie, że jesteś:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że jednak zostajesz! ;) Nawet gdyby zaglądały tu dwie osoby to i tak uważam, że warto pisać. Może masz potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami z kimkolwiek? Ja tu zawsze chętnie zajrzę ;)

  Pozdrawiam ;)
  czytanienaszymzyciem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie dziewczyno!! Już się wystraszyłam, że odeszłaś na dobre, więc nigdy mnie tak nie strasz ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Podglądałam cie na Instagramie i zajrzalam tutaj... Ehh kiedys dodałam prawie identyczny wpis. Pozniej zawiesilam blog na prawie rok... A gdy wróciłam z poukładanym życiem cieszę się z blogowania bardziej niż kiedykolwiek. Będę tu zaglądać i cie dopingować!

  www.mocnosubiektywna.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na bloga http://czytajacechochliki.blogspot.com/ o książkach, którego prowadzę z przyjaciółką :D oczywiście miło by było, gdybyś zostawiła po sobie ślad :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.