100 postów w 100 dni - mega blogowe wyzwanie

/
8 Comments

Mój blog książkowy już od jakiegoś czasu miewał się źle. Były rozstania, były powroty i znów spadki motywacji. Z doświadczenia wiem, że lubię mieć konkretny, duży cel wtedy naprawdę mam ochotę i zapał do niego dążyć, dlatego dziś przedstawiam Wam moją akcję... 100 postów w 100 dni!

Na czym będzie polegała?

Jak się domyślacie zamierzam przez równo sto dni dodawać tutaj nowy wpis. Będą to oczywiście głównie posty o książkach - haule, recenzje, tagi, itp. Od czasu do czasu może pojawi się też recenzja filmu, ale to tylko wstępny pomysł i jeszcze zobaczę czy rzeczywiście wprowadzę coś takiego na blog (dajcie znać co myślicie!:)).

Jeżeli zdarzy się np. awaria komputera lub z innych przyczyn nie będę mogła opublikować wpisu będzie przerwa, a całość przesunie się o dzień.

Jak zamierzam to osiągnąć mając tak niewiele czasu?

Ogólnie jestem teraz dość zajętym człowiekiem - pracuję, studiuję dwa kierunki, prowadzę jeszcze dwa inne blogi i dwa kanały na Youtube. Oprócz tego czytam masę książek! <3

Do sedna - zamierzam pisać z wyprzedzeniem i codziennie, powiedzmy około 18 wstawiać przygotowany wcześniej post. Mam nadzieję, że uda mi się zorganizować i zawsze mieć ''do przodu'' 3-5 postów. W tej chwili w ''roboczych'' czekają już na Was 4 różne wpisy :)


Trzymajcie mocno kciuki, jeśli macie ochotę zorganizujcie akcję także u siebie i koniecznie dajcie mi znać! :)


Może przeczytasz coś jeszcze?

8 komentarzy:

 1. Powodzenia życzę:) Akcja bardzo fajna, ale ja bym na pewno rady nie dała - ostatnio nie mam czasu nawet na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. o!będę wpadać!życzę powodzenia i wytrwałości...to naprawdę wyzwanie! 😊
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. "pracuję, studiuję dwa kierunki, prowadzę jeszcze dwa inne blogi i dwa kanały na Youtube. Oprócz tego czytam masę książek! <3".... Kobieto czym Ty jesteś? Aż zaniemówiłem. Mam pytanko... czy wgl śpisz? A tak na serio to Cię podziwiam. Naprawdę. Myślałem, że to ja jestem w miarę dobrze zorganizowany, ale Ty jesteś mistrzem. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. No to się chwali - przy takich obowiązkach, a wiemy - zwłaszcza my blogerzy i "booktuberzy" ile czasy zajmuje złożenie, zorganizowanie, opublikowanie czegokolwiek:) PoWoDzEnIa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Doskonale Cię rozumiem... Jestem tak w tyle z notkami, że płakać mi się chce. Książek do recenzji coraz więcej, a czasu coraz mniej. Trzymam kciuki by się udało zrealizować to postanowienie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam to samo, ilość wpisów na moim blogu jest bardzo nieproporcjonalna do ilości przeczytanych książek. Po prostu brak czasu. Doba powinna być dłuższa! :D
  A co do 100 postów w 100 dni, to szczerze mówiąc, bałabym się podjąć takie wyzwanie. Ale Tobie życzę powodzenia i wytrwałości!
  przystanek-bookstock.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. O ludzie! Jak to się uda! Ja nie dałabym rady :)
  Powodzenia Ci życzę

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze podziwiam, bo wiem, że u mnie ten pomysł by nie wypalił. Najpewniej w trakcie trwania akcji poddałabym się, bo obawiałabym się, że spadnie jakość postów, a specjalnie wymyślać coś, żeby odbębnić dzień, mogłoby przynieść mi więcej szkody, niż pożytku.
  Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.